Školní web je mrtev, ať žije školní web…

My víme, nadpis zní možná trochu dramaticky, ale ono „král je mrtev, ať žije král“ se prostě nabízelo…

Jak jste si již určitě všimli, máme nový web. Teda nový… jak se to vezme. Ten původní se nám moc líbil, ale již nevyhovoval aktuálním požadavkům. Vzali jsme proto původní vzhled a dali ho dohromady s nejnovějšími technologiemi. A výsledek? Ten máte právě teď před sebou.

Nám osobně se moc líbí a věříme, že až se v něm trochu zorientujete, bude Vám jeho užívání dělat stejnou radost, jako nám… ♥

Současně prosíme, pokud byste někde narazili na nějakou nedokonalost, dejte nám vědět. Web jsem původně chtěli spustit až od nového školního roku, ale rozhodli jsme se jej zveřejnit již nyní, abychom do září mohli vše doladit. Děkujeme za případné pochopení.

Ještě jedna drobná informace – tlačítko s nápisem „Bakaláři“ ve spodní části webu bude aktivní až od nového školního roku, kdy plánujeme napojení na školní informační systém.

A to už je opravdu vše – budeme se těšit na Vaši odezvu.
Zdraví Vás kolektiv ZŠ z Tvarožné Lhoty i tvůrci webu z JiriWasserbauer.cz (konkrétně Jiří Wasserbauer a Vítězslav Jaroš).

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář